Pigūs skrydžiai į Olandiją

Olandija – įspūdinga valstybė, kuri yra puikus įrodymas, jog net maža šalis gali būti labai didelė pasaulio kontekste. Nyderlandai garsėja dėl daugybės aspektų:

  • Sportas. Šalies futbolo rinktinė yra ne kartą nušluosčiusi nosį pasaulio komandoms ir laimėjusi daug reikšmingų apdovanojimų. Olandų žaidėjai rengiasi ryškiai oranžinės spalvos aprangomis, nes tai yra karaliaus spalva.
  • Maistas – sūris, sūris ir dar kartą sūris! Olandiškasis sūris laikomas vienu iš geriausių visame pasaulyje. Galime lažintis, jog esate girdėję ir ragavę gouda ar edam rūšis. Šalis kasmet pagamina apie 650 milijonų kilogramų sūrio. Net du trečdaliai yra eksportuojami, todėl šalis yra didžiausia sūrio eksportuotoja visame pasaulyje. Skanaukite įvairiausių rūšių gaminius, bet nepraleiskite progos išbandyti kitų puikių patiekalų – jūros gėrybių, bulvinių gardėsių ir įvairiausių kepsnių.
  • Gyventojai – garsėja draugiškumu ir tolerancija, be to, tai yra patys aukščiausi žmonės pasaulyje. Kitas įdomus faktas, jog šalies gyventojų tankumas yra didžiausias visoje Europoje!
  • Laisvė – Olandija garsėja dėl liberalumo ir demokratiško požiūrio į gyventojus. Šalis pirma 2001 metais įteisino tos pačios lyties santuokas, be to, daug liberaliau kalbama lyties, rasės ir seksualinės orientacijos temomis.

Pigūs skrydžiai į Olandiją

Jei ir jus sužavėjo išskirtinės Olandijos savybės – pats laikas ieškoti pigių lėktuvų bilietų! Vilnius–Olandija lėktuvų bilietai išlieka žemomis kainomis beveik visus metus. Pakilimas pastebimas prieš žiemos šventes ir kai pradeda žydėti gėlės. Pigiausi lėktuvų bilietai į Olandiją randami ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį, tačiau tikrai neprašausite ir sutaupysite, jei skrydžius įsigysite kuo anksčiau, o geriausia, kad būtų likę pusė metų prieš išvykimą. Patogūs tiesioginiai maršrutai iš Lietuvos leis vos per keletą valandų pasiekti gražiuosius Nyderlandų miestus. Siūlome rinktis iš:

  • pigūs skrydžiai į Olandiją iš Vilniaus,
  • pigūs skrydžiai į Olandiją iš Kauno.

Skrydžiai į Olandiją

Skrydžiai iš Olandijos