Viešbučiai Olandijoje

Nusimato atostogos ir dar Olandijoje? Kaip smagu! Čia jus kasdien lydės šimtai linksmų akimirkų ir nuotaikingų nutikimų, o įspūdžių parsivešite tiek, kad bus sunku visus pasakoti... Kad kelionė sektųsi ir viskas eitųsi kaip per sviestą, reikia sukurti detalų planą. Žinoma, spontaniškumas žavi, bet pasirengimas suteikia saugumą bei taupo laiką. Tad ką vertėtų nuveikti, jei planuojate atostogas Olandijoje? Pirmas punktas sąraše – pigūs lėktuvų bilietai į Olandiją! O pigesni jie bus, jei paieškas pradėsite tada, kai bus likę bent pusė metų iki planuojamos išvykos. Taip ir sutaupysite, ir laiko kitiems planams turėsite apsčiai. Kai skrydžių bilietai jau jūsų kišenėje, planuokite atostogų maršrutą. Kadangi Nyderlandai nėra didelė šalis, per vienas atostogas turėsite progą aplankyti daugumą miestų. Pasižymėjus lankytinas vietas ir išanalizavus susisiekimą, būtina pasidomėti viešbučiais. Viešbučių rezervacijos neatidėkite iki paskutinės minutės, nes dideli turistų srautai akimirksniu išgraibsto puikiausius kambarius. Siūlome viešbučių ir kitų apgyvendinimo vietų ieškoti internetu. Taip sutaupysite laiko, aiškiai matysite visas sąlygas ir galėsite perskaityti buvusių klientų atsiliepimus. Interneto puslapyje https://www.booking.com/index.html?aid=1253220 rasite visą reikiamą informaciją ir vos keliais mygtukų paspaudimais galėsite užsisakyti patinkančius viešbučių kambarius.

Viešbučiai Olandijoje

Kelionė į Olandiją suplanuota? Belieka pasidomėti nakvynės vietomis, nes kokybiškas poilsis suteiks jėgų viską pamatyti ir pažinti. Kadangi kainos šalyje kiek aukštesnės negu Lietuvoje, viešbučiai irgi kainuoja įvairiai. Kambarys viešbutyje Amsterdamo centre gali kainuoti nemažai, bet toliau nuo centro esantys apartamentai kur kas pigesni. Pigūs viešbučiai Olandijoje dažniausiai nutolę nuo centro, bet kiekviename mieste puikus susisiekimas viešuoju transportu, tad neverta baimintis. Žinoma, būtų be galo gera apsistoti kambaryje, pro kurio langus atsiveria vaizdas į Amsterdamo kanalus. Leiskite sau pasimėgauti, ypač kai sutaupysite pirkdami pigius lėktuvų bilietus! Tokiu atveju rinkitės geriausiai įvertintus apartamentus. Toliau pateikiame geriausiai įvertintus apartamentus.

Geras viešbutis Olandijoje:

  • Kamer 01 – XVI amžiaus pastate įrengtas viešbutis, kuris stovi prie pat garsių Amsterdamo kanalų.
  • Hotel Pulitzer Amsterdam – vieta garsėja dėl puikios virtuvės. Pats viešbutis stovi patogioje lokacijoje, prie pat Anos Frank namų muziejaus.
  • Hotel Estherea – įmantraus dizaino ir šeimos tradicijas išlaikiusi vieta.
  • Sofitel Legend the Grand Amsterdam – elegantiškas viešbutis, kurio istorija siekia XVII amžių.
  • Ambassade Hotel – norite pasijausti taip, lyg būtumėte karaliai? Šis viešbutis puikiai tam tiks, nes tai yra prabanga ir puikiu skoniu pasižymintis bei autentiškais dailės kūriniais puoštas pastatas.

Skrydžiai į Olandiją

Skrydžiai iš Olandijos