Olandijos kurortai

Nusibodo gulinėti prie Baltijos jūros? Norisi paįvairinti karštuosius Antalijos ar Tel Avivo paplūdimius? Puiki galimybė – tai atostogos Olandijos kurortuose! Šalis turi ilgą kranto juostą prie Šiaurės jūros, čia įrengta daugybė puikių kurortinių miestelių. Nyderlandų jūriniai kurortai skirstomi į Pietų Olandijos paplūdimius, Šiaurės Olandijos paplūdimius ir Zelandijos provincijos paplūdimius. Visose šiose vietose laukia tvarkinga ir švari aplinka, draugiški gyventojai ir puikus poilsis. Čia siūloma ne tik gulinėti prie jūros, bet ir apsistoti sanatorijose bei SPA centruose. Kokybišką poilsį dar labiau pagerina gardus maistas, be to, kraštas garsėja dėl šviežių čia pat Šiaurės jūroje pagautų jūros gėrybių. Tikrai verta išbandyti bent kelis garsiausius kurortinius miestus ir patiems patirti, ką reiškią olandiškas poilsis!

Olandijos kurortai

Daugelis keliautojų Nyderlandus renkasi dėl autentiškų senovinių miestų ir jaukios atmosferos, tačiau nepraleiskite progos prigulti saulės atokaitoje bent keliuose Šiaurės jūros paplūdimiuose! Olandijos kurortiniai miesteliai yra labai jaukūs ir draugiški turistams. Jūsų visada lauks paslaugūs darbuotojai ir nepriekaištingas aptarnavimas. Kaip jau minėjome, kurortai skirstomi į tris tipus, o kiekviename iš jų yra miesteliai. Kad būtų paprasčiau, susipažinkite su keletu iš jų.

Pietų Olandijos paplūdimiai:

  • Petten – miestelis, kuriame užburs balto smėlio paplūdimiai, žydras jūros vanduo ir pavasarį pasakiškomis spalvomis nusidažantys gėlių laukai.
  • Egmond aan Zee – ne tik ilsėkitės, bet ir pažinkite išskirtinę miesto istoriją.
  • Den Helder – jūrininkystės kraštas, garsėjantis dėl nuostabių jūros gėrybių.
  • Zandvoort – čia jūsų laukia kokybiškas poilsis ir sveikos atostogos, nes miestas garsėja sportu ir sveika gyvensena.
  • Bloemendaal – kurortą verta aplankyti, jei norite ne tik kaitintis saulėje, bet ir įsijausti į šokių ir muzikos ritmą.
  • Bergen aan Zee – meniška aplinka, kurią puošią auksinio smėlio paplūdimiai ir kopos.

Šiaurės Olandijos paplūdimiai:

  • Katwijk – kurortas, kurį turistai pamėgę tiek vasarą, tiek žiemą.
  • Scheveningen – poilsio ir sporto kurortas.
  • Noordwijk – čia turėsite progą pagulėti saulės atokaitoje Šiaurės jūros skalaujamuose paplūdimiuose ir pasigrožėti istoriniu miesto centru.
  • Kijkduin – vieta garsėja ramybe ir laukine gamta.

Zelandijos provincijos paplūdimiai:

Renesse – ilga paplūdimio juosta ir gausybė pramogų.

Vlissingen – miestas, kuriame saugoma daug istorinių paminklų.

Domburg – seniausias krašto kurortas.

Oostkapelle – šiuolaikiškumas ir senų laikų klasika susipina į vieną puikią kurorto patirtį.

Cadzand – didingas kopų takas ir jaukūs paplūdimiai.

Skrydžiai į Olandiją

Skrydžiai iš Olandijos