Kelionės po Olandiją

Ieškote išskirtinės kelionės? Mes siūlome Olandiją! Tai – šalis, kuri visais metų laikais pasiūlo kažką naujo ir įdomaus, tad pats laikas pradėti planuoti išvyką į Nyderlandus! Nuo ko pradėti? Nuspręskite, kuriuo sezonu norėtumėte vykti, nes visi keturi turi išskirtines savybes. Žiemą puošiamasi Kalėdoms, pavasarį gėlių laukai nusidažo įvairiausiomis paletės spalvomis, vasarą prasideda karnavalai, šokiai ir koncertai. Rudenį, užmiegant gamtai, grįžta rimtis, todėl šiuo laiku populiaru lankytis meno ir dailės galerijose, jaukiai leisti laiką viduje. Kad ir kokie išskirtiniai ir dinamiški metai Olandijoje, pati svarbiausia šventė išlieka balandžio 27 diena, kai švenčiama Karaliaus diena. Verta kelionę planuoti šiuo metu, kadangi įstaigos, kavinės, gatvės ir net patys žmonės pasipuošia oranžine karališkosios šeimos spalva ir išeina į gatves. Balandžio 27-a Nyderlanduose yra nedarbo diena, tad alus liejasi laisvai, o linksmybės tęsiasi iki ryto! Skamba labai smagiai! Kai išsirinksite širdžiai mielą metų laiką, pigūs lėktuvų bilietai į Olandiją bus kitas jūsų žingsnis!

Kelionė po Olandiją

Kelionės po Olandiją užburia. Jos sužavės net visko patyrusius keliautojus, tad nepraleiskite progos apsilankyti. Kaip jau minėjome, kiekvieną sezoną keičiasi ir svarbiausi šalies renginiai. Planuokite atostogas pagal vykstančius renginius. Taip ne tik pamatysite žymias ir įdomias vietas, bet ir patirsite naujų nuotykių. Patariame, kur būtina sudalyvauti:

  • Žiema Olandijoje. Nyderlanduose žiema kitokia negu Lietuvoje. Čia šilčiau, o ir sniegą išvysite retai. Tačiau kai miestai pradeda puoštis Kalėdoms, pamiršite apie sniegą ir šaltį, nes vaizdas pakerės... Kalėdos švenčiamos ilgai, o puoštis pradedama anksti. Pagrindinis žiemos švenčių veikėjas – Sinterklaas arba Šv. Nikolas. Jis atvyksta dar lapkričio viduryje ir lanko vaikus, dalija dovanas, o jam padeda pagalbininkai – Piet. Verta išbandyti, ypač tai sužavės mažuosius keliautojus.
  • Pavasaris Olandijoje. Jei žiema Olandijoje gana niūri, tai pavasaris atgaivina akis... Laukai ir parkai nusidažo įvairiausiomis spalvomis, kai sužydi milijonai gražiausių gėlių. Viena iš garsiausių vietų yra Keukenhofo sodai, kuriuose auginamas rekordinis kiekis gėlių. Kasmet balandžio antroje pusėje šalyje vyksta Gėlių paradas. Per jį nuo Noordwijk iki Haarlem miesto važiuoja įspūdingos instaliacijos, pagamintos iš įvairiaspalvių žiedų. Kelionė į Olandijos gėlių paradą nustebins net visko mačiusius, nes spalvos ir kvapai primena pasaką...
  • Vasara Olandijoje – linksmybės, šokiai ir vakarėliai. Tai – pagrindiniai vasaros Olandijoje atributai. Kad ir kuriame mieste apsilankysite, jūsų lauks šimtai nuotaikingų ir labai smagių renginių.
  • Ruduo Olandijoje. Rudenėjant šalyje gana ilgai išsilaiko vasariški orai, tad medžiai iš lėto meta lapus, kurie nusidažo šiltomis rudeniškomis spalvomis. Šiuo metu verta lankyti muziejus ir mėgauti tyru šalies oru.

Skrydžiai į Olandiją

Skrydžiai iš Olandijos