Atostogos Olandijoje

Artėja atostogos, bet dar nenusprendėte, ką veikti? Laisvu laiku maloniausia atsipalaiduoti ir pailsėti, o kur geriau tai padaryti, jei ne užsienio šalyje? Juk kelionės po kitus kraštus ne tik padeda nusimesti kasdienius rūpesčius, bet ir ilgam pripildo širdį šiluma ir nuostabiais prisiminimais... Jei ieškote šalies, kurioje galėtumėte tyrinėti pasakiško grožio miestus ir mėgautis gardžiais patiekalais, atostogos Nyderlanduose yra tai, ko jums reikia! Šalis nedidelė, todėl neskubėdami aplankysite gražiausias jos vietas. Be to, čia rasite vienus iš žymiausių muziejų, o linksmybės ir pramogos garsėja visame pasaulyje. Tad gal šįkart trauksite atostogauti Olandijoje? Puiki mintis, nesvarbu, vykstate būryje draugų, su šeima ar vieni, visiems kelionės nariams bus labai smagu, o veiklos įvairovė nustebins. Jaukūs miestai ir draugiška atmosfera lydės visą kelionę, tad grįšite pailsėję ir nusiteikę kibti į darbus!

Atostogos Olandijoje

Šį kartą nusimato Olandijos atostogos? Puiku! Jūsų laukia šimtai pramogų ir įdomybių, tad pasiruoškite fotoaparatus ir kraukitės lagaminus! Žinoma, kelionės jaudulys užpildo širdį ir galvą džiaugsmu, bet idealioms atostogoms reikia plano... Mes siūlome planuoti atostogas garsiausiuose Nyderlandų miestuose. Juk šalis maža, o susisiekimas traukiniais bei autobusais čia nepriekaištingas.

Atostogos Nyderlanduose:

  • Amsterdamas – tikėtina, jog atostogas pradėsite Nyderlandų sostinėje. Į šį miestą vykdomi tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos. Amsterdamui vertėtų skirti bent dvi ar tris dienas, nes veiklos ir pramogų čia daugiau negu galite tikėtis... Verta aplankyti Anos Frank muziejų, kuriame slėpėsi garsi Frankų šeima ir mergaitė vardu Ana, Anos Frank dienoraščio autorė. Muziejų čia pilna: Van Gogo muziejus, Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejus, Rembranto muziejus... Patariame bilietus įsigyti internetu ir pasiruošti ilgai eilei, nes žmonės, kad pamatytų šiuos objektus, atvyksta iš viso pasaulio. Muziejai yra tik maža dalis, ką Amsterdamas gali pasiūlyti, tikras miesto ritmas atsiskleidžia naktį – būtinai išeikite pasilinksminti, išbandyti olandiškų linksmybių.
  • Haga – tai yra trečias pagal dydį Nyderlandų miestas. Čia įsikūrusi šalies valdžia ir svarbiausios įstaigos. Tai – istoriškai svarbus miestas ir jį vertėtų patyrinėti norint geriau pažinti Nyderlandų istoriją bei valdžią. Lankytinų objektų Hagoje gausu ir tikrai vertėtų aplankyti miniatiūrų miestą Madurodamą, atrakcionų parką Duinrell, Binnenhof – pastatų kompleksą, skirtą valdžios susitikimams.
  • Mastrichtas – tai seniausias šalies miestas, kuriame kūrėsi ir gyveno keltai. Būtina pamatyti Šv. Servatijaus baziliką, Vrijthof teatrą, Helpoort muziejų. Jame atkuriama autentiška viduramžių atmosfera.

Skrydžiai į Olandiją

Skrydžiai iš Olandijos