Olandijos universitetai

Svarstote studijuoti užsienio šalyje? O gal išbandyti savo jėgas vienoje iš tarptautinių mainų programų? Tai – puikus būdas tobulėti ir pasisemti neįkainojamų žinių, tačiau verta gerai apsvarstyti, kokią rinktis šalį, kurioje norėtumėte mokytis. Pasirinkus Nyderlandus, tikrai neprašausite, nes valstybėje puiki švietimo sistema. Studijos Olandijoje yra pritaikytos užsienio gyventojams. Čia rasite daugiau negu 2 100 tarptautinių programų ir kursų, o studijų anglų kalba yra daugiausiai visoje Europoje. Dėstytojai profesionalūs, dažniausiai patys dirba darbą, susijusį su dėstoma programa. Žinios ir mokymo metodai tobulinami nuolat, todėl visada eisite koja kojon su naujausiomis tendencijomis. Studijos Nyderlanduose atneš daugiau negu galite tikėtis, be to, įdarbinimo po mokslų reitingas čia irgi lenkia daugelį valstybių. Tad nepraleiskite progos tobulėti Nyderlanduose!

Olandijos universitetai

Pasirinkus studijas Olandijoje, labai svarbu suprasti šalies aukštojo mokslo sistemą. Vienas esminis skirtumas – universitetai ir kitos mokymo įstaigos yra skirstomos į dvi grupes:

  • tyrimų mokymo įstaigos – orientuojamasi į tiksliuosius mokslus,
  • taikomojo mokslo mokymo įstaigos – orientuojamasi į humanitarinius mokslus.

Tokio tipo sistema padeda lengviau apsispręsti, kurį universitetą rinktis, be to, studijų programos nesimaišo viena su kita ir kokybiškiau įsigilinama į reikiamą discipliną. Olandijos universitetai yra išsidėstę keliuose šalies miestuose. Taip studentų srautai pasiskirsto ir nesusiburia vienoje vietoje. Ši sistema naudinga tuo, jog darbo rinka klesti visose valstybės provincijose. Jei rimtai svarstote žengti šį svarbų žingsnį, siūlome užmesti akį į geriausiai vertinamas mokymo įstaigas šalyje.

Olandijos universitetų sąrašas:

  • Amsterdamo universitetas – įstaigoje dėstoma apie 150 studijų programų anglų kalba. Universitete išplėtotos meno ir socialinių mokslų programos.
  • Delfto technologijos universitetas – iš 16 tūkstančių universitete besimokančių studentų net ketvirtadalis yra iš užsienio šalių! Čia puikiai parengiami techninių specialybių specialistai.
  • Vageningeno universitetas – tai viena iš geriausių mokymo įstaigų pasaulyje, ruošianti gamtos apsaugos, socialinių mokslų specialistus.
  • Leideno universitetas – šioje mokymo įstaigoje studijuoja Nyderlandų karališkosios šeimos nariai, universitete mokėsi net René Descartes.

Skrydžiai į Olandiją

Skrydžiai iš Olandijos